بدنسازان چیست؟

شبکه ای اجتماعی ورزشی بر پایه ارتباط میان مربیان و ورزشکارن که با باشگاه داری مجازی و دنبال کردن شاگرد در هدف ورزشی و دنبال کردن پیشرفت آنان که در نرم افزار های وب و اپ موبایل فعالیت می کند .

بدنسازان مناسب کیست ؟

همه کسانی که ورزش را بصورت آماتور، نیمه حرفه ای و حرفه ای دنبال می کنند، کسانی که می خواهند سلامتی جسمانی و تناسب اندام کار کنند. مخاطبین بدنسازان هم خانم ها و هم آقایان از گروه سنی مجاز تا بزرگ سال است.

چرا از بدنسازان استفاده کنم ؟

بدنسازان با داشتین متخصیص مجرب حوزه سلامت و ورزش توانسته برای اولین بار در ایران بانک حرکات ورزشی اصولی و صحیح برای همه ورزش ها و فدارسیون های ورزشی آماده و تولید کند و تایید ها و مجوزهای استاندارد را کسب کند

شبکه ای اجتماعی ورزشی بر پایه ارتباط میان مربیان و ورزشکارن که با باشگاه داری مجازی و دنبال کردن شاگرد در هدف ورزشی و دنبال کردن پیشرفت انان که در نرم افزار های وب و اپ موبایل فعالیت می کند .
مربی است که شما از او دعوت نامه دریافت کرده اید یا او را به عنوان مربی شخصی خود انتخاب کرده اید و او شما را دنبال و راهنمایی می کند و از اخرین تغییرات بدنی شما اگاه می شود
بر اساس هدف بدنی هر فرد پیشرفت او را دنبال می کند در هدف ورزشی و بدنی همراه با دید مربی. به راحتی! ابتدا در شبکه بدنسازان ثبت نام می کنید ثبت نام یا با بصورت معرفی نامه یا دعوت نامه انجام می شود. پس از تکمیل مراحل ثبت نام اولیه و تاییدیه حساب کاربری خود، میتوانید اطلاعات اولیه پروفایل خود را تکمیل کنید . سپس برای خود یک هدف بسازید و برای آن از برنامه های رایگان استفاده می کنید یا برای خود را بسازید و یا برنامه متناسب با هدف خود را خریداری کنید، در حین برنامه ثبت عملکرد روزانه انجام می دهید تا مربی و متخصص از عملکرد شما آگاه شوند و در طول دوره از شما بازخوردهایی جهت بهبود برنامه خواهند پرسید و از مشاوره و گفتگو با آنها نیز بهره خواهید برد.
برای کسانی که در ورزش های حرفه ای و اماتوری یا تناسب اندام و بهپوشی و سلامت بدن و قهرمانی فعالیت ورزشی می کنند .
از مربیان عضو سامانه بدنسازان که هر مربی از سر تاسر ایران و شهر شما و کسانی که مربی گری مجازی در شبکه های مجازی انستا گرام و تلگرام انجام می دهند می توانید دعوت نامه بیابید .
شما می توانید بعد از عضویت در سامانه بدنسازان در قسمت مربی هستم عکس کارت مربی گری و مشخصات خود را ارسال کنید وبا تایید اپراتور و قبول قوانین در سامانه بدنسازان باشگاه مجازی خود را راه اندازی کنید .
هر تعدا دنبال کنندگان شما را به عنوان مربی من انتخاب نموده باشند شما مطابق توضیح هات در صفحه مربی هستم پور سانت دریافت خواهید نمود .
بعد از تایید کارت مربی گری شما به وسیله اپراتور می توانید از بخش ساخت دعوت نامه اقدام به ساخت و ارسال آن به شاگردان ودوستان خود کنید .
شما اگر مربی رشته ای خاصی هستید با ارسال کارت مربی گری خود صاحب باشگاه مجازی خود می شود و می توانید به وسیله ان و تعداد شاگردان مجازی که شما را به عنوان مربی من انتخاب نموده اند که در قسمت مربی هستم توضیح داده شده است می توانید اطلاعات بیشتری دریافت نمائید .

تماس با ما

07733443700

بندر بوشهر، ابتدای بزرگراه بوشهر - برازجان، جنب پمپ بنزین، گروه صنعتی پلیمر بوشهر- شرکت پرتو نت بوشهر

رایانامه

info[A]badansazan.com

ارتباطات و مکاتبات مستقیم و درخواست های همکاریتان را با ما در میان بگذارید

پشتیبانی

پشتیبانی فنی

هر روز هفته به غیر از روزهای تعطیل از ساعت 8 صبح الی 14 پاسخگوی شما هستیم

logo-samandehi